Deluxe Room Deniz Manzaralı

Deniz Manzaralı Deluxe Odamız, huzurlu bir ortamda dinlenme ve rahatlama imkanı sunarken, aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm modern olanakları sağlar. Gün batımını izlerken bir fincan kahve ya da bir kadeh şarap eşliğinde keyif yapabilir, denizin huzur veren sesleri ile gevşeyebilirsiniz. Misafirlerimize sunduğumuz üst düzey hizmetler ve olanaklar ile konaklamanızı unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz.

Aile Odası Deniz Manzaralı

Deniz Manzaralı Aile Odalarımız, geniş yaşam alanları ve dikkatle düşünülmüş detayları ile tüm ailenizin konforunu sağlar. Güneşin doğuşunu ve batışını izleyebileceğiniz geniş balkonunuzda ailece vakit geçirebilir, çocuklarınızın güvenle oynayabileceği alanlar ile rahat bir tatil yapabilirsiniz. Misafirlerimize sunduğumuz üst düzey hizmetler ve olanaklar ile konaklamanızı unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz.

 

Junior Suite Deniz Manzaralı

Deniz Manzaralı Junior Süitlerimiz, geniş ve ferah tasarımıyla sizlere rahatlatıcı bir konaklama sunar. Balkonunuzda denizin huzur verici manzarasını izleyebilir, şık oturma alanınızda dinlenebilir ve modern olanakların tadını çıkarabilirsiniz. Özel hizmetlerimiz ve misafirperverliğimiz ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.